Dzisiejsze promocje
Chcesz kupować jeszcze taniej?
SZNUREK BUDOWLANY MURARSKI 100M ŻÓŁTY
SZNUREK BUDOWLANY MURARSKI 100M ŻÓŁTY
6,49 zł 5,99 zł
szt.
Nawilżany papier toaletowy FLORALYS 70szt sensitiv
Nawilżany papier toaletowy FLORALYS 70szt sensitiv
3,25 zł 3,25 zł
szt.
Nożyk nóż do tapet tapicerski z łamanym ostrzem
Nożyk nóż do tapet tapicerski z łamanym ostrzem
2,28 zł 2,00 zł
szt.
NOŻYK NÓŻ DO TAPET 18MM OSTRZE ŁAMANE PLASTIK
NOŻYK NÓŻ DO TAPET 18MM OSTRZE ŁAMANE PLASTIK
0,92 zł 0,92 zł
szt.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Pamiętaj o założeniu konta w sklepie TE-CH.pl, otrzymasz dzięki temu dodatkowe 5% rabatu.

Zabezpieczanie podłóg powłoką polimerową jest procesem bardzo popularnym, niedrogim i efektywnym.

Aby zabezpieczyć posadzkę powłoką polimerową , należy ją najpierw doczyścić, co jest bardzo ważnym elementem całego procesu. Nakładanie powłoki przypomina lakierowanie powierzchni (przy czym jest to proces łatwo odwracalny), a zatem zabezpieczenie brudnej powierzchni nie tylko mija się z celem - zabrudzenie zostanie po prostu utrwalone pod przezroczystą powierzchnią polimeru.

Powłoki polimerowe można nanosić na wszelkiego typu posadzki: płytki, kamień, beton, wykładziny PCV , tarket , linoleum. Polimeryzacja nie jest zalecana jedynie w przypadku paneli i podłóg drewnianych, choć i tego rodzaju praktyki można spotkać. W przypadku obiektów o dużym natężeniu ruchu powłoki polimerowe są wręcz wskazanym rozwiązaniem przedłużającym żywotność posadzki z jednej, oraz ułatwiającym utrzymanie jej w czystości z drugiej strony.

Zużyte warstwy polimeru należy usuwać przy pomocy dedykowanym płynów - striperów dostępnych poniżej, a z kolei bieżącą pielęgnację posadzek dobrze jest wykonywać z użyciem płynów myjących zawierających w swoim składzie związki polimerowe przedłużające żywotność naniesionej powłoki.

Nakładanie powłoki polimerowej można przeprowadzić za pomocą czystego, płaskiego mopa, nakładając 2-3 warstwy, zachowując ok godzinne odstępy pomiędzy nałożeniem kolejnej warstwy - do czasu wyschnięcia poprzedniej warstwy. Najlepsze efekty uzyskuje się nakładając powłoki naprzemiennie - prostopadle/ ukośnie, w stosunku do poprzedniej warstwy, aby uzyskać równomierne rozprowadzenie emulsji. Dodatkowo jeśli jest taka możliwość, należy przeprowadzić polerowanie powierzchni, co przedłuża żywotność naniesionej powłoki (nie jest to warunek konieczny do położenia polimeru).

 

Chcesz zobaczyć gdzie realizowane są Twoje zamówienia?
Zobacz jak wygląda nasza hurtownia (kliknij)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl