Kupuj taniej/ rabaty
W TE-CH.pl prowadzimy rozbudowaną politykę cenową, a ostateczne ceny produktów i kwoty do zapłaty zależne są od:
 
Wielkości zamówienia - wynika to z faktu, że niezależnie od ilości produktów w zamówieniu, w kwestii przygotowania dokumentów sprzedaży i wysyłki towarów mamy bardzo zbliżoną ilość pracy do wykonania. Niezależnie czy kupisz u nas coś za 2 zł czy za 1900 zł, musimy wystawić paragon/ fakturę, przygotować paczkę, spakować ją i wysłać. Dlatego, pomimo tego, że nasze ceny wyjściowe są atrakcyjne, postanowiliśmy premiować klientów, którzy dokonują większych zakupów oszczędzając czas na przygotowanie wysyłki dla naszego zespołu.
 
Jeśli przekroczysz kolejne progi wartościowe dla jednorazowego zamówienia - sklep automatycznie przyzna Ci rabat podstawowy.
Poniżej znajdziesz wysokość rabatu podstawowego, zależnie od wartości zamówienia:
 
100-249,99 zł - rabat w wysokości 5%
250-499,99 zł - rabat w wysokości 8%
500-999,99 zł - rabat w wysokości 9%
1000 zł i więcej - rabat w wysokości 10%
 
Oferty dyskontowe: już na etapie wyboru produktów, możesz skorzystać z możliwości tańszego zakupu - w opakowaniach zbiorczych/ hurtowych.
 
Kupujesz rzadko, robiąc zapasy potrzebnych produktów?
Chcesz zamówić produkty wspólnie z rodziną, znajomymi i zaoszczędzić?
Jesteś wykonawcą i zużywasz hurtowe ilości materiałów?
Oprócz automatycznych rabatów, naliczanych do Twoich zakupów w koszyku z zamawianymi produktami, czy rabatów dodatkowych na kod promocyjny (promocje, warunki indywidualne) możesz skorzystać ze specjalnych ofert dyskontowych - "Kupuj na paczki".
Jak pewnie zdajesz sobie sprawę, im mniej czasu zajmuje skompletowanie, przygotowanie, zapakowanie i wysyłka zamówienia klienta, tym mniejsze koszty z tym związane ponosi sklep internetowy. Postanowiliśmy podzielić się z Tobą tymi oszczędnościami, tworząc oferty dyskontowe produktów, które wysyłamy do Ciebie zapakowane w oryginalne, pełne opakowania zbiorcze. Dzięki temu wspólnie oszczędzamy pieniądze na zakupach w dyskontowym modelu. 
 
Promocje i kupony rabatowe oprócz rabatów automatycznych, możesz skorzystać także z okresowych promocji, kodów rabatowych indywidualnych np. wspomnianych kuponów dla czytelników naszego Newslettera. Każdy, kto zapisze się na newsletter może liczyć na informacje o promocjach, kupony zniżkowe i okazje.
 
Pierwszy zakup dla zarejestrowanego klienta premiowany jest dodatkowym rabatem w wysokości 5%, który bez trudu możesz ponowić zapisując się na nas newsletter. Każdy subskrybent newslettera otrzymuje od nas informacje o aktualnym rabacie dla czytelników. Rabat łączy się z progami rabatowymi naliczanymi automatycznie za wielkość zamówienia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl