TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Producent
Uchwyt montażowy
Cena
  • od
    do

4PRO WYSOKA PRECYZJA - NISKIE WIBRACJE

Wiertło 4PRO to najwyższej jakości narzędzie do wiercenia w betonie, kamieniu i murze. Dzięki zmiennym rozmiarom grzbietów i węglika spiekanego narzędzie oferuje innowacyjną i inteligentną geometrię, zapewniającą bezkompromisową jakość każdego detalu. Wiertło z uchwytem SDS-Plus jest przeznaczone do pracy z wiertarkami udarowymi o wadze od 2 do 4 kg. 4PRO zapewnia wyjątkowo niskie wibracje, nawet przy dużym oporze, co zapewnia duży komfort pracy, bezpieczeństwo operatora i ochronę maszyny.

WIĘCEJ OTWORÓW, WIĘCEJ PRECYZJI, WIĘCEJ WYDAJNOŚCI

Wiertło 4PRO oferuje unikalną, zmienną geometrię spirali, co pozwala na równomierne rozłożenie sił na całą spiralę i szybsze odprowadzanie urobku z wierconego otworu. Głowica z dwoma wzniesieniami w kształcie wałka na krawędzi tnącej zapewnia lepsze osiągi w betonie zbrojonym i optymalną wytrzymałość. Wiertło posiada wskaźnik zużycia, który określa jego przydatność do pracy i pozwala na wykonanie precyzyjnych otworów. 4PRO rozwiązuje problemy, takie jak blokowanie się w przypadku uderzenia w zbrojenie, i oferuje wyjątkowo niskie wibracje nawet przy dużym oporze, co przekłada się na wyższą wydajność wiercenia.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Wiertło 4PRO wykonane jest z wysokiej jakości materiałów i oznaczone certyfikatem PGM. Wzmocnione frezy zapewniają wysoką odporność na zerwanie, optymalne zachowanie przy uderzeniu w zbrojenie oraz wydłużają żywotność wiertła. Dzięki unikalnej symetrycznej głowicy narzędzie oferuje wyższą precyzję wykonania otworu i dłuższą żywotność, nawet o 150% względem poprzedniej generacji 4PRO.

4pro - profesjonalne wiertło sds-plus z krzyżową widią arvex