TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Precyzyjna końcówka tych wkrętów do profili stalowych jest gwarancją stabilnego i silnego mocowania. Proste w zastosowaniu i wytrzymałe pchełki samowiercące wykorzystacie do łączenia elementów blaszanych czy konstrukcjach suchej zabudowy. To kolejna kategoria produktów, które przygotowaliśmy z myślą o klientach poszukujących niezawodnych i praktycznych artykułów.

Wkręty do łączenia profili stalowych

Tzw. pchełki do profili stalowych to popularne rozwiązanie, dzięki któremu połączycie wybrane elementy bez efektu luzowania. Dzięki ich zastosowaniu zyskacie pewność, że mocowanie będzie wykonane właściwie. Wkręty do łączenia elementów, posiadające specjalną samowiercącą końcówkę, zapewnią też szybki i prosty montaż, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Dołącz do nich już dzisiaj i poznaj lepiej naszą ofertę!

Nie tylko pchełki samowiercące

W naszym sklepie znajdziecie znacznie więcej niż wkręty do profili stalowych. Oprócz pchełek przygotowaliśmy dla Was bogaty wybór innych artykułów i akcesoriów do łączenia i montażu, dzięki czemu zamówicie u nas to, czego najbardziej potrzebujecie w codziennej pracy. Służymy także pomocą i fachową poradą – skontaktujcie się z nami, a my zrobimy, co w naszej mocy, aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Zaglądajcie do nas regularnie – dbamy o klientów i lubimy ich zaskakiwać, np. niższymi cenami i akcjami promocyjnymi. Coś specjalnego przygotowaliśmy także dla stałych klientów. Skorzystajcie z naszego programu lojalnościowego, a my naliczymy atrakcyjne rabaty w Waszym koszyku.

Wkręty samowiercące do profili stalowych

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się