TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Postać środka
Rodzaj - sposób użycia
PH koncentratu/ środka w opakowaniu
Pianowość
Częstotliwość użycia
Zapach-intensywność
Zapach
Posiadane certyfikaty
Cena
  • od
    do

Płyny do czyszczenia kostki brukowej, betonu, elewacji i dachów odgrywają istotną rolę w konserwacji i pielęgnacji tych obszarów. Zadbane powierzchnie stanowią bowiem wizytówkę budynku i świadczą o dbałości właścicieli obiektu. 

Hurtownia środków czystości TE-CH.pl oferuje różnego rodzaju płyny, pianki i preparaty do czyszczenia betonu, kostki brukowej, elewacji i innych powierzchni. W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne środki czystości, które zapewniają doskonałe rezultaty, efektywność oraz ochronę powierzchni na długie lata.

Mycie kostki, betonu, fasad, dachów

SPECIAL CAROS aktywna piana 10L SPECIAL CAROS aktywna piana 10L
Producent: DOLPHIN
Cena:

129,10 zł

szt.
zobacz więcej
SPECIAL CAROS aktywna piana 200L SPECIAL CAROS aktywna piana 200L
Producent: DOLPHIN
Cena:

2 393,46 zł

szt.
zobacz więcej
SPECIAL CAROS aktywna piana 20L SPECIAL CAROS aktywna piana 20L
Producent: DOLPHIN
Cena:

253,96 zł

szt.
zobacz więcej
SPECIAL CAROS aktywna piana 5L SPECIAL CAROS aktywna piana 5L
Producent: DOLPHIN
Cena:

69,54 zł

szt.
zobacz więcej

Płyn do mycia kostki brukowej - ranking TE-CH.pl

Nasz asortyment kieruje się najwyższymi standardami i dbałością o szczegóły. Dlatego też udostępniamy Klientom TE-CH.pl profesjonalne środki do czyszczenia kostki brukowej, które są wysoko w naszym rankingu efektywności. Są to np. produkty od DOLPHIN i Eco Shine, ponieważ dają doskonałe efekty i jednocześnie mają dobry stosunek jakości do ceny.

Kupisz u nas między innymi płyn do czyszczenia kostki brukowej z mchu, który wnika w podłoże, usuwając tym samym mech oraz inne organiczne zanieczyszczenia.

Odtłuszczacz do kostki brukowej - wybierz sprawdzone produkty!

Jeśli czeka Cię odtłuszczanie kostki brukowej, to jesteś we właściwym miejscu! W ofercie TE-CH.pl znajdziesz między innymi płyn dedykowany tłustym zabrudzeniom, które byłyby trudne do usunięcia przy użyciu zwykłych preparatów. 

Zapewniamy najwyższej jakości odtłuszczacz do kostki brukowej likwidujący tłuszcz i oleje. To doskonały wybór, jeśli nie możesz poradzić sobie z czyszczeniem kostki brukowej lub betonu!

Płyn do mycia dachów - bezkonkurencyjna skuteczność

Odpowiedni płyn do mycia dachu pozwoli Ci na utrzymanie konstrukcji w należytym stanie, bez awarii spowodowanych zanieczyszczeniami. 

Produkt ten sprawdzi się tez jako płyn do mycia dachu przed malowaniem, ponieważ skutecznie wnika w strukturę pokrycia, usuwając glony i porosty. To niezawodny sojusznik w zachowaniu doskonałego stanu powierzchni!

Środki do czyszczenia betonu architektonicznego

Beton architektoniczny to niezwykłe dzieło sztuki, jednak wymaga szczególnej pielęgnacji. W hurtowni TE-CH.pl kupisz także środek do czyszczenia betonu architektonicznego, który penetruje materiał, przywracając mu pierwotny blask i usuwając nieestetyczny mech.

Preparat do czyszczenia kostki brukowej, dachu, betonu i elewacji - TECH.pl

Dlaczego warto wybrać płyny czyszczące z naszej oferty?

  • Doskonała skuteczność w usuwaniu zabrudzeń, mchu i glonów.
  • Ochrona powierzchni przed długofalowym uszkodzeniem.
  • Wysoka efektywność przy minimalnym nakładzie pracy.
  • Doskonałe rezultaty zarówno na powierzchniach pionowych, jak i poziomych.
  • Specjalistyczne preparaty, które pielęgnują i przedłużają trwałość powierzchni.
  • Skoncentrowana formuła zapewniająca wydajność produktu.
  • Innowacyjne technologie gwarantujące głęboką i długotrwałą czystość.

Nasza kategoria "Płyny do mycia kostki, betonu, fasad i dachów” to ukłon w stronę profesjonalistów, którzy oczekują rewelacyjnych efektów. Odkryj naszą ofertę środków czystości i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać!

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się