TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Cena
  • od
    do

Szpachelka to niezbędne akcesorium w branży budowlanej i remontowej. Składa się z blachy, która osadzona jest w trzonku - w większości przypadków o trapezowym kształcie. Narzędzie służy zarówno do rozcierania, nakładania, wyrównywania jak i mieszania gipsu, zapraw oraz innych produktów. 

W ofercie hurtowni technicznej TE-CH.pl znajdziesz różne, szpachle, szpachelki oraz adaptery do szpachli. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą w tej kategorii! Mamy nie tylko pace i szpachle, ale też inne narzędzia ręczne.

Zobacz też całą kategorię narzędzia!

Szpachelki

Szpachelka malarska - duży wybór rozmiarów

Szpachelka malarska to jeden z najczęściej poszukiwanych rodzajów tego narzędzia. Z tego powodu zadbaliśmy o możliwie duży wybór rozmiarów, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Wśród dostępnych opcji znajdują się np.:

i wiele innych szpachelek do malowania. Sprawdź wszystkie pozycje z asortymentu TE-CH.pl!

Szpachla aluminiowa - wymienne ostrza

Mamy też szpachle aluminiowe z wymiennymi ostrzami od marki Stalco. Charakteryzują się przede wszystkim uchwytem aluminiowym o bardzo wysokiej sztywności, dzięki czemu gwarantują trwałość przez długie lata. To zdecydowanie dobra inwestycja - zwłaszcza jeśli regularnie zajmujesz się pracami remontowymi. 

Dostępna jest np. szpachla aluminiowa 400x0,3 mm. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich rozmiarów z oferty TE-CH.pl!

Szpachelka mała do dokładnych prac

Wielu wykonawców poszukuje też szpachelki małej, aby móc wykonywać bardziej precyzyjne zadania. W asortymencie naszej hurtowni znajdziesz np. szpachelkę 80mm, 60, 40, a nawet 30 mm. 

Zanim wybierzesz konkretny model, upewnij się, jak małej szpachelki potrzebujesz, aby uniknąć ewentualnej dezorganizacji przy remoncie. Pamiętaj, że w razie problemu, służymy radą!

Szpachelka do gładzi i wielu innych zastosowań

Jeśli szukasz szpachelki do gładzi, to warto pamiętać, że do takich prac najlepiej sprawdzają się szersze modele, wykonane są ze stali nierdzewnej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że narzędzie nie uszkodzi się po kilku użyciach pod wpływem wilgotnej substancji. Może być to szpachla malarska 200mm lub nawet szpachelka malarska 250mm

Szpachelka do fugowania - jaką wybrać?

Szpachelka do fugowania to narzędzie używane przy pracach wykończeniowych, zwłaszcza podczas układania płytek ceramicznych czy glazury. Szpachelka służy do aplikacji fugi - specjalnej masy lub pasty, która wypełnia przestrzenie między płytkami, nadając powierzchni estetyczny wygląd oraz chroniąc ją przed wilgocią, czy też zanieczyszczeniami.

Na rynku znajdziemy kilka rodzajów szpachel do fugowania. Różnią się między sobą rozmiarem, kształtem oraz materiałem wykonania. Najczęściej używane są szpachelki gumowe, silikonowe lub metalowe - wykonane ze stali nierdzewnej.

Szpachelki - hurtownia techniczna online TE-CH.pl

Wybierz sprawdzone rozwiązania i postaw na profesjonalne narzędzia budowlane i remontowe. Pamiętaj, że z przyjemnością możemy pomóc Ci wybrać najlepsze szpachelki do gładzi gipsowej, szpachelki malarskie i wiele innych narzędzi.

Skontaktuj się obsługą hurtowni TE-CH.pl, aby uzyskać fachową pomoc lub wybrane pozycje z naszego asortymentu!

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się