TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Postać środka
Rodzaj - sposób użycia
PH koncentratu/ środka w opakowaniu
Zapach-intensywność
Zapach
Zastosowanie - usuwanie przypaleń, mycie kominków, grilla, pieców
Cena
  • od
    do

Piekarnik jest jednym z najważniejszych sprzętów AGD w kuchni. Często używamy go do pieczenia tłustych potraw, przez co narażony na zabrudzenia, przypalenia i osady z tłuszczu. Regularne czyszczenie i konserwacja są bardzo ważne dla zachowania urządzenia w nienagannym stanie. 

W sklepie TE-CH.pl znajdziesz różne płyny do mycia piekarnika, które pomogą Ci kompleksowo zadbać o jego powierzchnię zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Zobacz też: płyn do usuwania przypaleń

Profesjonalna chemia do piekarnika w sklepie TE-CH.pl

W tej kategorii zaopatrzysz się w profesjonalne środki do czyszczenia piekarnika niezależnie od tego, czy pracujesz w profesjonalnej kuchni, czy szukasz dobrych preparatów na użytek domowy. 

Zabrudzenia w piekarniku mają wpływ nie tylko na jego wygląd, ale też na smak i jakość przygotowywanych potraw. Chemia profesjonalna do piekarnika z naszej oferty jest stworzona po to, aby skutecznie usunąć wszelkie zabrudzenia, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i żywotność urządzenia. 

Jaki środek do mycia piekarnika? 

Wybierz taki środek do mycia piekarnika, który jest skuteczny i bezpieczny dla Twojego sprzętu. Produkty takie jak Eco Oven, Grill Cleaner i Oven Cleaner są doskonałym wyborem, ponieważ zapewniają skuteczne czyszczenie bez ryzyka uszkodzenia powierzchni.

Środek na przypalony piekarnik - jak sobie radzić z trudnymi zabrudzeniami?

Mocny środek do czyszczenia piekarnika? Wypróbuj Grill Cleaner! Ten preparat został stworzony do radzenia sobie z najtrudniejszymi plamami i przypaleniami. To mocno zasadowy produkt o pH 14 przeznaczony do zadań specjalnych, który sprostał już wielu wyzwaniom.

Ekologiczny płyn do piekarnika - bezpieczne i odpowiedzialne czyszczenie powierzchni

Jeśli szukasz produktu, który jest zarówno skuteczny, jak i przyjazny dla środowiska, idealnym rozwiązaniem będzie pianka Eco Oven. Ten preparat pozwoli Ci zadbać nie tylko o piekarnik, ale też o naszą planetę. 

Pozwala na pozbycie się mocno przypalonych białek, tłuszczów oraz resztek jedzenia. Co ważne - nie wymaga szorowania. Wystarczy nanieść na zabrudzoną powierzchnię, poczekać i wyczyścić wilgotną gąbką pozostałości przypaleń.

Chemia przemysłowa do piekarników i pieców

Dla tych, którzy potrzebują chemii przemysłowej do piekarników i pieców, oferujemy preparaty w większych pojemnościach. Te mocne i wydajne produkty przeznaczone są do  radzenia sobie z najtrudniejszymi plamami i przypaleniami w profesjonalnych kuchniach, hotelach, gastronomii i innych miejscach, które wymagają stosowania najlepszych rozwiązań na rynku.

Płyny do piekarnika w sklepie TE-CH.pl

W naszej ofercie znajdziesz płyny do piekarnika przeznaczone zarówno na użytek profesjonalny, jak i domowy. Zaopatrzysz się u nas w preparaty o różnych pojemnościach - 750 ml, 1 L oraz 5 L. Mamy też specjalne zestawy do przypaleń, które pomogą Ci uporać się nawet z największymi wyzwaniami. 

Jeśli kupujesz na firmę w sklepie TE-CH.pl, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty i profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do negocjacji cen i zadawania pytań w razie wątpliwości. Chętnie pomożemy i dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb!

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się