TE-CH
Menu
Darmowa dostawa od 89 zł
Kup więcej i nie płać za wysyłkę!
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 89,00 zł.
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Producent
Postać środka
Wielkość opakowania
Rodzaj - sposób użycia
PH koncentratu/ środka w opakowaniu
Pianowość
Częstotliwość użycia
Zapach-intensywność
Posiadane certyfikaty
Zastosowanie - neutralizacja zapachów
Zastosowanie - odświeżanie powietrza
Zastosowanie - doczyszczanie fug
Cena
  • od
    do

Dolphin CASHMERE to odświeżacz powietrza w płynie (butelka ze spryskiwaczem), który skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia długotrwałe, przyjemne dla nosa, aromaty.

 

Produkt zawiera specjalnie dobraną mieszankę naturalnych olejków eterycznych, o aromacie kaszmiru, który dodaje pomieszczeniu przytulnego, ciepłego klimatu.

 

Odświeżacz powietrza Dolphin CASHMERE jest bezpieczny dla zdrowia.

 

Dzięki swojej łatwej w użyciu formie spryskiwacza, produkt może być aplikowany w dowolnym miejscu, gdzie potrzebna jest poprawa jakości powietrza - w domu, biurze, samochodzie itp.

 

Po jednorazowym użyciu, w pomieszczeniu unosi się delikatny, ale wyraźny zapach, który utrzymuje się przez wiele godzin.

 

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na poprawę jakości powietrza i stworzenie w pomieszczeniu przyjemnego klimatu, odświeżacz powietrza Dolphin CASHMERE może być doskonałym wyborem dla Ciebie.

Kaszmirowy intensywny skoncentrowany odświeżacz powietrza dolphin cashmere

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się