TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Cena
  • od
    do

Wkręty do poziomowania łat to wygodna alternatywa dla tradycyjnego poziomowania. Wspomniane elementy znacznie skracają czas pracy, zwiększają wygodę i przynoszą lepsze efekty. Stosowanie wkrętów daje pewność precyzyjnego ustawienia łaty, co jest to nadzwyczaj ważne, zwłaszcza przy takich pokryciach jak łupek, dachówka czy blacha lub blachodachówka. Solidne połączenie z łatą, dokładność i nowoczesne rozwiązania – właśnie to gwarantują wkręty z naszego asortymentu!

Zobacz też: zamocowania

Wkręty i podkładki do poziomowania łat

Jakie wkręty do poziomowania łat?

Dokładne poziomowanie łat wkrętami jest możliwe dzięki dwóm przeciwstawnym gwintom – jeden mocuje się do podłoża, natomiast drugi do łaty. W czym tkwi przewaga wkrętów nad tradycyjnymi gwoździami? Połączenie jest mocniejsze, a przy montażu nie dochodzi do zmiany wymiarów konstrukcji. Tego rodzaju zamocowania, są więc idealne do renowacji starych dachów, mocowania podłoży drewnianych oraz napraw i wielu innych rodzajów prac. 

Wkręty dystansowe do poziomowania łat

Wkręty do poziomowania łat świetnie sprawdzają się do prac renowacyjnych dachu. Jednak na tym nie kończy się ich zastosowanie — często wykorzystywane są też do tworzenia drewnianych elewacji oraz układania konstrukcji drewnianych pod zabudowę pomieszczeń z płyt G-K i OSB. Oferujemy różne rodzaje wkrętów poziomujących np. wkręty dystansowe do poziomowania łat mające dwie odmienne strefy profilowania trzpienia (klasyczny ostry gwint i specjalne pierścienie, przytrzymujące mocowany element). Dzięki nim swobodnie wyregulujesz odległość między wszystkimi elementami.

Wkręty do poziomowania łat drewnianych

Wykonaj pracę szybciej i prościej dzięki wkrętom poziomującym! Proponowane przez nas wkręty do poziomowania łat kupisz w różnych wymiarach, co ułatwia dobór właściwych produktów na miarę indywidualnych potrzeb. Dużą popularnością cieszą się szczególnie wkręty do prostowania łat z łbem stożkowym i gniazdem TX, które zapewniają przeniesienie momentu obrotowego i szczelne zagłębienie w mocowanym elemencie. Natomiast specjalne nacinające wypustki i woskowa powłoka, ułatwiają zagłębienie się łba w drewnie, co dodatkowo przyśpiesza pracę.

W tej kategorii znajdziesz też podkładki dystansowe o różnej grubości, dzięki czemu prędko dopasujesz je do konkretnej powierzchni. Służą one np. do wyrównywania nierówności podłoża pod listwy startowe systemów ociepleń. W opakowaniu standardowo jest 50 sztuk, ale sprzedajemy różne zestawy podkładek, aby można było łatwo dostosować je do swoich wymagań.

Wkręty do poziomowania łat drewnianych cena

Wkręty do regulacji łat i podkładki dystansowe dostępne są w przyjaznych cenach, które nie obciążą nadmiernie budżetu inwestora w trakcie realizacji projektów budowlanych. Opakowanie 100 sztuk wkrętów do poziomowania łat kosztuje kilkadziesiąt złotych, więc nie jest to duża inwestycja w zamian za prostszą, szybszą i bardziej precyzyjną pracę.

Śruby poziomujące, bo i tak zamiennie nazywane są te elementy, wykonane są ze stali. Stanowią więc idealne rozwiązanie do utrzymania konstrukcji odpowiedniej pozycji. Niezależnie od tego, czy tworzysz nową konstrukcję, czy wykonujesz renowację, wkręty do łat z asortymentu TE-CH.pl z pewnością ułatwią Twoją pracę. Ponadto nasza szeroka gama wymiarów i parametrów zapewniają wszystkie opcje potrzebne do prawidłowego wykonania pracy.

Wkręty do poziomowania łat cena

Teraz już wiesz, jakie wkręty do mocowania łat będą trafnym wyborem. Każdy wysokiej jakości produkt został zaprojektowany tak, aby skutecznie mocować łaty podczas prostowania powierzchni – efektywnie, szybko i dokładnie. Idealne do renowacji starych dachów, mocowania podłoży drewnianych, wykonywania konstrukcji drewnianych i wielu innych prac z drewnem, powstają z wysokogatunkowej stali odpornej na korozję. Zapraszamy do składania zamówień – asortyment TE-CH obfituje w trwałe wkręty do łat i kontrłat!

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się