TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Postać środka
Wielkość opakowania
Rodzaj - sposób użycia
PH koncentratu/ środka w opakowaniu
Pianowość
Częstotliwość użycia
Zapach-intensywność
Zapach
Posiadane certyfikaty
Cena
  • od
    do

Niezależnie od tego, czy dbasz o higienę w domu, biurze czy miejscu pracy, dobrym rozwiązaniem są zestawy środków czystości. Czystość to podstawa naszego komfortu w każdym otoczeniu, dlatego warto zainwestować w odpowiednie produkty, które ułatwią Ci to zadanie. 

Hurtownia środków czystości TE-CH.pl oferuje duży wybór zestawów do sprzątania spełniających potrzeby nie tylko małych, dużych i średnich firm, ale też gospodarstw domowych. Zapoznaj się ze wszystkimi propozycjami z sekcji chemii profesjonalnej!

Zestawy środków chemicznych

Dlaczego warto wybrać zestaw środków czystości?

Zestawy środków czystości z naszego asortymentu to kombinacja produktów, działających synergicznie. Wszystko po to, aby zapewnić maksymalną skuteczność w usuwaniu brudu, plam i bakterii. Dzięki starannie dobranym składnikom każdy zestaw gwarantuje doskonałe rezultaty. W szczególności polecamy różne kombinacje środków z serii MEGA LINE:

Na tym jednak nie kończy się nasza oferta - zapoznaj się ze wszystkimi zestawami środków czystości!

Zestaw do sprzątania - oszczędność czasu i pieniędzy

Zestawy środków czystości to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią swoją czas i pieniądze. W jednym zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne produkty do sprzątania, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas na szukaniu pojedynczych artykułów. 

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest dla nas priorytetem. We wspomnianych zestawach znajdziesz środki czystości, k