TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Kategorie
Cena
  • od
    do

Hurtownia TE-CH.pl oferuje wysokiej jakości siekiery, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Siekiery te są doskonałym narzędziem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Dzięki nim prace w ogrodzie, lesie czy podczas budowy będą szybsze, łatwiejsze i zdecydowanie bardziej efektywne. Sprawdź,  jakie dokładnie narzędzia znajdziesz w naszym asortymencie!

Polecamy też: narzędzia ręczne i młotki, siekiery, łomy

Siekiery

69306 SIEKIERA     600G DREWNO PERFECT 69306 SIEKIERA 600G DREWNO PERFECT
Producent: STALCO
Cena:

66,83 zł

szt.
zobacz więcej
69308 SIEKIERA     800G DREWNO PERFECT 69308 SIEKIERA 800G DREWNO PERFECT
Producent: STALCO
Cena:

82,96 zł

szt.
zobacz więcej
69312 SIEKIERA   1250G DREWNO PERFECT 69312 SIEKIERA 1250G DREWNO PERFECT
Producent: STALCO
Cena:

118,51 zł

szt.
zobacz więcej
69314 SIEKIERA   1400G DREWNO PERFECT 69314 SIEKIERA 1400G DREWNO PERFECT
Producent: STALCO
Cena:

130,13 zł

szt.
zobacz więcej
SIEKIERA "JOBIEXTRA" 1000 G SIEKIERA "JOBIEXTRA" 1000 G
Producent: WE
Cena:

55,07 zł

szt.
zobacz więcej

Siekiera rozłupująca - doskonała do prac w lesie i ogrodzie

Oferta TE-CH.pl obejmuje siekiery rozłupujące, które doskonale sprawdzą się podczas prac w lesie i ogrodzie. Charakteryzują się solidnym wykonaniem i wysokiej jakości materiałami użytymi przy produkcji, dlatego gwarantują skuteczne oraz bezpieczne rozłupywanie drewna. 

Potrzebujesz siekiery rozłupującej do domowego kominka lub profesjonalnego zastosowania w lesie? W naszej hurtowni znajdziesz idealne narzędzie!

Najlepsza siekiera na świecie - gwarancja jakości i trwałości

W ofercie TE-CH.pl znajdziesz również siekiery, które z pewnością zasługują na miano najlepszej siekiery na świecie. Staranny wybór materiałów przy produkcji oraz precyzyjne wykonanie czynią siekiery narzędziami niezawodnymi, trwałymi i skutecznymi. 

Osoby, które potrzebują siekiery do łupania drewna czy innych prac z pewnością znajdą u nas narzędzie na miarę swoich potrzeb!

Siekiera - różne rodzaje w hurtowni TE-CH.pl

Prezentowana kategoria zawiera siekiery o różnej wadze, dzięki czemu możesz dopasować narzędzie do wykonywanej przez Ciebie pracy. Mamy siekiery od 600 g do 2500 kg. Poniżej kilka przykładów narzędzi z asortymentu TE-CH.pl:

To tylko niektóre z siekier dostępnych w naszej hurtowni. Jeśli nie możesz czegoś znaleźć lub poszukujesz konkretnego narzędzia, skontaktuj się z nami!

Siekiera uniwersalna - narzędzie do wielu zastosowań

Oferta hurtowni TE-CH.pl to również siekiery uniwersalne, które doskonale sprawdzą się w różnych sytuacjach. Dzięki nim możesz wykonywać różne prace związane z obróbką drewna, budową czy pracami ogrodowymi. Mamy między innymi następujące produkty:

Siekiery uniwersalne to wszechstronne narzędzia, które obowiązkowo powinny się znaleźć w wyposażeniu każdego domowego majsterkowicza oraz profesjonalisty.

Siekieromłot - narzędzie dla wymagających

W tej kategorii nie zabrakło też miejsca dla siekieromłotów, które są niezastąpione podczas prac budowlanych czy remontowych. Mają solidną konstrukcję i wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego siekieromłoty gwarantują skuteczne oraz bezpieczne wykonywanie wielu zadań. 

Zainwestuj w swój egzemplarz i przyspiesz swoje prace!

Siekiera fiberglass - nowoczesne rozwiązanie

Oferujemy również siekiery z włókna szklanego (siekiery fiberglass), które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i lekkością. Ostrze wykonane jest ze stali węglowej kutej, natomiast trzonek z włókna szklanego, co zdecydowanie wydłuża żywotność narzędzia. 

Wybierając siekierę fiberglass możesz mieć pewność, że trzonek nie złamie się podczas pracy, nawet najbardziej intensywnej. To doskonałe rozwiązanie dla klientów poszukujących narzędzia o wysokich parametrach technicznych i komforcie użytkowania.

Dobra siekiera - gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa

Wszystkie oferowane przez nas siekiery spełniają najwyższe standardy jakościowe, co stanowi gwarancję niezawodności i skuteczności. 

Potrzebujesz siekiery do domowego użytku lub profesjonalnego zastosowania? W hurtowni technicznej TE-CH.pl kupisz narzędzia, które zapewnią Ci satysfakcję i bezpieczeństwo podczas pracy!

Siekiery - hurtownia techniczna TE-CH.pl

Hurtownia TE-CH.pl oferuje szeroki wybór wysokiej jakości siekier, które spełnią oczekiwania nawet osób najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz wyboru idealnej siekiery, dopasowanej do swoich potr