TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Cena
  • od
    do

W TE-CH.pl znajdziesz szeroki asortyment wyłączników, gniazd i puszek podtynkowych, bez których trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek instalację elektryczną. W tej kategorii umieściliśmy wszystko, czego potrzebujesz do wykonania tego typu prac. Mamy gniazda pojedyncze, podwójne, gniazda komputerowe SAT, włączniki światła i wiele więcej. Zapraszamy!

Wyłączniki, gniazda i puszki podtynkowe

Wyłączniki światła tradycyjne, schodowe, przycisk dzwonka i wiele innych

Wyłączniki światła dostępne w naszym sklepie umożliwiają Ci pełną kontrolę nad oświetleniem w Twoim domu lub miejscu pracy. 

Dzięki nim możesz łatwo włączać i wyłączać światło, a także regulować ich intensywność za pomocą obrotowych regulatorów światła. Mamy między innymi: włączniki tradycyjne, schodowe, podświetlane, przyciski do dzwonka i ramki poziome przeznaczone do montażu dwóch gniazd i łączników. 

Gniazda pojedyncze i podwójne - praktyczne rozwiązanie dla Twojego domu

Gniazda pojedyncze i podwójne to niezbędne elementy każdej instalacji elektrycznej. W sklepie TE-CH.pl możesz liczyć na szeroki wybór gniazd, które charakteryzują się trwałością, bezpieczeństwem i wysoką estetyką. Dzięki nim będziesz mógł podłączyć wszystkie swoje urządzenia elektryczne bez obaw o jakość swojej instalacji.

Gniazda komputerowe i SAT

Gniazda komputerowe i SAT  z pewnością przydadzą się w każdym domu, który potrzebuje podłączenia do źródła zasilania satelity oraz komputera. Dzięki nim możesz podłączyć swoje urządzenia komputerowe w prosty i efektywny sposób! 

Puszki podtynkowe - bezpieczeństwo Twojej instalacji elektrycznej

Puszki podtynkowe to nieodłączny element każdej instalacji elektrycznej. Zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo dla Twoich urządzeń, chroniąc przed uszkodzeniami i zapewniając stabilność połączenia. 

Ten rodzaj produktu charakteryzuje się przede wszystkim niewidocznością. Puszkę podtynkową, jak sama nazwa wskazuje, umieszcza się w ścianie, dlatego stanowi najlepsze rozwiązanie do pomieszczeń mieszkalnych, biur itp. 

Dlaczego wybrać wyłączniki, gniazda i puszki podtynkowe na TE-CH.pl?

Wybierając TE-CH.pl, zyskujesz dostęp do wielu produktów najwyższej jakości. Zapewniamy sprawną dostawę, profesjonalną obsługę klienta i konkurencyjne ceny. Dostępne w naszym sklepie wyłączniki, gniazda i puszki podtynkowe pochodzą od sprawdzonych producentów, dlatego jesteśmy pewni ich trwałości i bezpieczeństwa. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru produktów, do wykonania instalacji elektrycznej!

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się