TE-CH
Menu
Darmowa dostawa od 89 zł
Kup więcej i nie płać za wysyłkę!
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 89,00 zł.
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Wkręt - materiał i powłoka ochronna
Wkręt - średnica (po gwincie)
Wkręt - łeb - gniazdo
Podłoże: drewno
Podłoże: beton
Podłoże: Blacha o grubości 0,50-0,75mm
Podłoże: blacha o grubości 0,75-1,25mm
Cena
  • od
    do

Jeśli szukasz wkrętów do połączeń konstrukcyjnych elementów drewnianych, to z pewnością zainteresują Cię wkręty ciesielskie z łbem podkładkowym WKCP Klimas Wkręt-Met. Dzięki nim nie musisz już wcześniej nawiercać drewna, co znacznie przyspiesza montaż i zmniejsza zużycie energii - szczególnie ważne, gdy pracujesz z narzędziami zasilanymi akumulatorem. Wkręty Klimas wykonane są z ocynkowanej galwanicznie stali niskowęglowej i posiadają specjalną powłokę woskową, dzięki której moment wkręcania jest znacznie zmniejszony.

Dodatkowo, łeb podkładkowy z gniazdem TX zwiększa powierzchnię docisku, co zapewnia wysoką wytrzymałość na przeciąganie oraz optymalne przeniesienie momentu obrotowego. Wkręty Klimas posiadają też frez rozwiercający oraz karby tnące, które ułatwiają i przyspieszają wkręcanie, a specjalne ostrze na początku gwintu zapobiega pękaniu drewna. Wkręty ciesielskie Klimas Wkręt-Met zostały wykonane zgodnie z normą PN-EN 14592:2008+A1:2012, co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość.

Klimas wkcp wkręty ciesielskie z łbem podkładkowym