TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Producent
Cena
  • od
    do

Brzeszczoty do pił szablastych (tzw. lisi ogon lub lisica)

Polecamy brzeszczoty firmy STALCO, profesjonalnej linii PowerMax wyprodukowane w Szwajcarii.
Brzeszczoty pasują do wszystkich pił szablastych dostępnych na naszym rynku marek takich jak: Bosch, Makita, DeWalt, Metabo, Kress, Celma, Millwaukee, HiKoki/ Hitachi i innych.

Brzeszczoty PowerMax nadają się zarówno do zastosowań profesjonalnych ze względu na wysoką jakość wykonania i długą żywotność jak i amatorskich, ze względu na precyzję cięcia, łatwość prowadzenia.

Prezentowane brzeszczoty pozwalają na cięcie różnego rodzaju materiałów takich jak: drewno, metal, aluminium, tworzywa sztuczne, PCV, żywice, deski z gwoździami, ramy okienne (drewniane, plastikowe, także wzmacniane profilami stalowymi), pustaki budowlane i inne.

Aby dobrać brzeszczot odpowiedni do materiału (rodzaj i rozmiar), jaki zamierzasz ciąć wybierz spośród dostępnych propozycji ten brzeszczot, którego zdolność przecinania wg opisu odpowiada wyzwaniu, jakie chcesz postawić przed Twoją piłą szablastą. Jeśli nie masz pewności, czy produkt będzie odpowiedni, napisz do nas i poproś o pomoc w doborze.

 

Brzeszczoty do wyrzynarek i pił szablastych

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się