TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Dostępność
Cena
  • od
    do

Stanowią obowiązkowe wyposażenie każdego warsztatu, zarówno profesjonalnego, jak i amatorskiego - narzędzia ręczne. Sprawdzą się one podczas wszelkiego rodzaju prac o różnym stopniu zaawansowania. Dlatego swoją ofertę kierujemy do każdego, nie tylko do specjalistów z branży budowlanej i wykończeniowej.

Co proponujemy? Stawiamy na różnorodność asortymentu. Naszym klientom oferujemy ręczne narzędzia budowlane i wykończeniowe, które są proste w obsłudze i zapewniają komfortową oraz bezpieczną pracę. W asortymencie posiadamy między innymi śrubokręty, klucze, imbusy, kombinerki, młotki, pędzle malarskie, poziomice, przecinaki, szpachelki, zszywacze tapicerskie, wyciskacze do mas silikonowych, akcesoria do fugowania, piły, nożyce wiele więcej.

Na bieżąco rozbudowujemy asortyment, dlatego zachęcamy do śledzenia oferty. Przy każdym produkcie zamieściliśmy informacje na temat zastosowania oraz specyfikacji technicznej – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji dostępnych w sklepie TE-CH.pl.

Narzędzia