TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do

Utrzymywanie porządku to nie tylko dbałość o czyste powierzchnie, ale też segregacja odpadów komunalnych. Obowiązek ten dotyczy większości z nas – zarówno właścicieli gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorców. 

W sklepie TE-CH.pl znajdziesz rozwiązania ułatwiające efektywne segregowanie śmieci. Oferujemy wytrzymałe, mocne worki, dzięki którym z łatwością zapanujesz nad pustymi butelkami, gromadzącymi się opakowaniami czy nawet gruzem i popiołem podczas remontu. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą worków do segregacji śmieci na TE-CH.pl

Worki na śmieci

Worki do segregacji śmieci – kolory

Proponujemy worki do segregacji makulatury, szkła i plastiku, które wykonane są z solidnych, odpornych na przypadkowe rozerwanie materiałów. Większość z nich posiada podwójny zgrzew, który skutecznie chroni przed pęknięciem pod wpływem ciężaru. 

Oprócz standardowych, wzmocnionych worków na odpady komunalne, przygotowaliśmy też wybór produktów przyjaznych dla środowiska. Zaopatrzysz się u nas w worki biodegradowalne, po które z przyjemnością sięgają osoby ceniące sobie ekologiczne rozwiązania.  

Segregacja śmieci — kolory worków:

  • Niebieski – do papieru i tektury
  • Żółty – do tworzyw sztucznych, metalu, tekstyliów
  • Zielony – do szkła kolorowego i białego
  • Brązowy – do odpadów ulegających biodegradacji
  • Czarny – na odpady niesortowane i nieprzetwarzane

Worki do segregacji śmieci w sklepie TE-CH.pl dostępne w pięciu kolorach – zielonym, niebieskim, żółtym, brązowym i czarnym. Dzięki temu idealnie nadają się do efektywnej i poprawnej segregacji. U nas możesz liczyć na produkty wytrzymałe i w przyjaznych cenach, w szczególności dla Klientów hurtowych. Zaopatrz się w zapas na dłużej i nie martw się o trudności związane z segregacją śmieci!

Worki na śmieci – pojemności

W naszym asortymencie znajdują się worki na śmieci o różnej pojemności, dlatego z łatwością dopasujesz je do własnych potrzeb. W sklepie TE-CH.pl kupisz między innymi: 

Oferowane przez nas worki do segregacji śmieci powstały z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Niektóre z nich zostały zaprojektowane tak, aby poradziły sobie nawet z najcięższymi odpadami. Z powodzeniem wykorzystasz je w pracach budowlanych lub remontowych!

Małe worki na śmieci - 35l 

Małe worki na śmieci o pojemności 35 L są doskonałym rozwiązaniem dla mniejszych prz