TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Producent
Cena
  • od
    do

Klej do gwintów z atestem do wody pitnej to klej, który jest bezpieczny i dopuszczony do stosowania w systemach wodociągowych, gdzie będzie używany do uszczelniania gwintów w rurach, złączkach i armaturze. Kleje te muszą spełniać szereg wymogów regulacyjnych i norm jakościowych, aby uzyskać atest, potwierdzający zgodność z wymaganiami dotyczącymi jakości wody pitnej.

Poniżej prezentujemy takie właśnie kleje do gwintów.

Kleje do gwintów z atestem do wody pitnej

Kleje z atestem do wody pitnej są często stosowane w systemach wodociągowych, ponieważ zapewniają trwałe i skuteczne uszczelnienie gwintów, a jednocześnie są bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Są one również odporne na działanie wody, chemicznie obojętne i nie wprowadzają do wody żadnych szkodliwych substancji.

Przed użyciem kleju do gwintów z atestem do wody pitnej, należy upewnić się, że jest on odpowiedni do danego rodzaju materiału i że jest stosowany zgodnie z zaleceniami producenta. Należy również upewnić się, że połączenie jest dokładnie oczyszczone i przygotowane, aby uzyskać najlepszą jakość połączenia.

Warto zauważyć, że nie wszystkie kleje do gwintów mają atesty do wody pitnej. Jeśli klej do gwintów nie ma atestu do wody pitnej, należy unikać stosowania go w systemach wodociągowych lub kontaktu z wodą pitną. W takim przypadku należy poszukać alternatywnych metod uszczelniania połączeń lub wybrać klej z atestem do wody pitnej, który będzie bezpieczny i skuteczny w danym zastosowaniu.

Kupując kleje z tej kategorii masz pewność idealnego wyboru produktu do uszczeniania połączeń wododociągu wody pitnej.

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony