TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Cena
 • od
  do

Blachowkręty to niezastąpiony element w mocowaniu metalu i blach. W sklepie i hurtowni TE-CH.pl kupisz wkręty do stali i blach, które sprostają wymogom niemal każdego projektu. Mamy różne rozmiary i typy zamocowań, dzięki czemu z łatwością wybierzesz odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

Blachowkręty - wkręty do stali i blach

Blachowkręt - jak działa?

Blachowkręty, znane również jako wkręty samowiercące do metalu, to specjalny typ elementów mocujących zaprojektowany w celu montażu blachy do różnych powierzchni. Mają one zdolność wiercenia własnego otworu, co eliminuje konieczność wykonywania otworu wstępnego. Dzięki temu proces montażu jest znacznie szybszy i wygodniejszy!

Wkręty do metalu w różnych rozmiarach 

Wybór odpowiedniego rozmiaru blachowkrętów jest ważny dla trwałości i bezpieczeństwa Twojego projektu. U nas możesz wybierać spośród wielu rozmiarów, między innymi:

 • blachowkręty 70 mm, które są idealne do mocowania grubych płyt metalowych, 
 • blachowkręty 8 dla średniej grubości blachy,
 • blachowkręty 6,3 dedykowane cieńszym materiałom.

Wkręty do blachy - kryteria wyboru

Wybór odpowiednich wkrętów do blachy zależy od wielu czynników - warto wziąć pod uwagę przede wszystkim: 

 • grubość blachy, 
 • materiał, do którego jest mocowana, 
 • warunki środowiskowe. 

W naszym asortymencie znajdziesz m.in. wkręty do blachy trapezowej, które są idealne do montażu dachów. Mamy wkręty do blachy krótkie i długie - jesteśmy pewni, że sprostają różnym wymogom grubości materiału. 

Blachowkręty - zadbaj o prawidłowy montaż!

Blachowkręty są łatwe w montażu - wystarczy wkrętarka z odpowiednim bitem. Dzięki ich zdolności do samowiercenia wystarczy przyłożyć blachowkręt do miejsca montażu i uruchomić elektronarzędzie. Pamiętaj, aby wkręcać blachowkręty równo i bezpośrednio do powierzchni, aby zapewnić najlepsze mocowanie.

Gdzie wkręcać wkręty w blachę trapezową? Ile wkrętów na metr blachy?

Prawidłowe umieszczenie wkrętów w blasze trapezowej pozwoli zapewnić jej odpowiednią stabilność. Zaleca się użycie od 4 do 7 wkrętów na metr blachy - pamiętaj jednak, że dokładna liczba zależy od specyfiki projektu.

Szeroka oferta sklepu TE-CH.pl - blachowkręty pchełki, blachowkręty farmery, blachowkręty płaskie

W sklepie i hurtowni TE-CH.pl znajdziesz różne wkręty do blachy, w tym:

 • wkręty do blachy 25mm, 
 • wkręty do blachy na dach
 • wkręty do blachy długie do mocowania grubych płyt, 
 • wkręty farmery do różnych zastosowań, 
 • blachowkręty pchełki i wiele innych rodzajów.

Produkty z naszej oferty zapewniają najwyższą jakość i niezawodność, niezależnie od poziomu skomplikowania projektu. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu - w razie pytań służymy pomocą!

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się