TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Cena
  • od
    do

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli u nas zamówić wszystko, czego będą potrzebować do prac montażowych. Dlatego poszerzyliśmy nasz asortyment o podkładki i nakrętki do łączeń, dzięki czemu poszczególne elementy będą do siebie ściśle przylegać. Korzystając z naszej pomocy oraz asortymentu zdołacie zapewnić sobie komfort i ciągłość prac.

Stalowe nakrętki sześciokątne i wybór podkładek poszerzanych

Podkładki do szpilek, poszerzane, a także nakrętki stalowe z naszego sklepu internetowego to produkty, które polecamy klientom poszukującym pewnych rozwiązań i solidnych metod mocowań oraz łączeń. Proponowane przez nas niewielkie elementy są niezastąpione w przypadku wielu maszyn, konstrukcji, a także wszelkich prac, do których używamy śrub. Podkładki poszerzane, do szpilek, a także nakrętki ze stali znajdą zastosowanie w branży budowlanej, meblarskiej, motoryzacyjnej czy podczas naprawy roweru.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj fachową poradę

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i kontaktu. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, dlatego dbamy o to, aby zakupione w sklepie online produkty wspierały Was w codziennej pracy. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą podkładek do szpilek, poszerzanych, a także stalowych nakrętek sześciokątnych, ale i doradztwem. Kontaktując się z nami uzyskacie wsparcie, jakiego potrzebujecie i które pozwoli Wam dokonać właściwego doboru artykułów. Prowadzimy również program lojalnościowy dla naszych stałych klientów, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny.

Szpilki, nakrętki i podkładki

Podkładka poszerzana fi10 1kg Podkładka poszerzana fi10 1kg
Producent: STALCO
Cena:

21,50 zł

szt.
zobacz więcej
Podkładka poszerzana fi12 1kg Podkładka poszerzana fi12 1kg
Producent: STALCO
Cena:

21,50 zł

szt.
zobacz więcej
Podkładka poszerzana fi14 1kg Podkładka poszerzana fi14 1kg
Producent: STALCO
Cena:

21,50 zł

szt.
zobacz więcej
Podkładka poszerzana fi16 1kg Podkładka poszerzana fi16 1kg
Producent: STALCO
Cena:

21,50 zł

szt.
zobacz więcej
Podkładka poszerzana fi6 1kg Podkładka poszerzana fi6 1kg
Producent: STALCO
Cena:

21,50 zł

szt.
zobacz więcej
Podkładka poszerzana fi8 1kg Podkładka poszerzana fi8 1kg
Producent: STALCO
Cena:

20,43 zł

szt.
zobacz więcej

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się