TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Producent
Cena
  • od
    do

Kremy czyszczące są niezastąpione w codziennej pielęgnacji różnych powierzchni zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. W sklepie TE-CH.pl przygotowaliśmy kategorię produktów z serii CREAMLUX, która zawiera trzy różne rodzaje kremów czyszczących: CREAMLUX Power White, CREAMLUX Power Blue oraz CREAMLUX Power Rust Remover. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby przekonać się o właściwościach i zastosowaniach tych preparatów.

Kremy czyszczące

Kremy czyszczące CREAMLUX - co warto wiedzieć o ich właściwościach i zastosowaniach?

Kremy czyszczące CREAMLUX to profesjonalne preparaty, które łączą w sobie skuteczność działania z łagodnością dla czyszczonych powierzchni. Dzięki swoim unikalnym formułom pozwalają szybko i łatwo usunąć zabrudzenia, jednocześnie pielęgnując powierzchnie i nadając im blask.

Jakie powierzchnie można czyścić kremami czyszczącymi CREAMLUX?

Kremy czyszczące CREAMLUX są uniwersalne i można je stosować do czyszczenia różnych powierzchni, takich jak: płytki ceramiczne, emalia, szkło, stal nierdzewna, chrom, plastik czy powierzchnie lakierowane. Dzięki swojej wszechstronności są idealne dla każdego gospodarstwa domowego i miejsca pracy. Choć co prawda na ich działanie trzeba poczekać nieco dłużej niż w przypadku bardziej agresywnej chemii, to są bezpieczne dla powierzchni.

Kremy czyszczące z serii CREAM LUX — o czym warto pamiętać?

Preparaty w kremie do czyszczenia kuchni i łazienki to doskonały sposób na radzenie sobie z uporczywymi zabrudzeniami. Z powodzeniem możesz wykorzystać je do czyszczenia zlewu, obudowy AGD, baterii, umywalek, ceramiki i wielu innych powierzchni. Pamiętaj jednak, że w większości przypadków, chemię profesjonalną stosuje się przy użyciu zimnej wody.

Zarówno wrzątek, jak i gorąca woda mogą doprowadzić do reakcji chemicznej, co potencjalnie stanowi zagrożenie dla powierzchni. Wysoka temperatura sprawia też, że zaczynają wydobywać się szkodliwe opary, dlatego zawsze korzystaj z kremów czyszczących zgodnie z instrukcją na opakowaniu, a osiągniesz bardzo zadowalające rezultaty!

Rodzaje kremów czyszczących w sklepie TE-CH.pl

W naszym sklepie znajdziesz trzy rodzaje kremów czyszczących: 

  • CREAMLUX White Power — do czyszczenia kuchni,
  • CREAMLUX Blue Power — do czyszczenia powierzchni w łazience,
  • CREAMLUX - Powe Rust Remover — do usuwania rdzy z powierzchni i urządzeń.

TE-CH.pl — zapraszamy na zakupy!

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko skuteczne i bezpieczne kremy czyszczące, ale też szeroki wybór chemii profesjonalnej do różnych zastosowań! Wyposażamy zarówno firmy, jak i prywatne domy w najwyższej jakości środki czyszczące, które znacząco ułatwiają codzienne i generalne porządki. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu TE-CH.pl!

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się