TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Kategoria "folie i taśmy tynkarskie" w sklepie TE-CH.pl to szeroki wybór produktów, które są niezbędne podczas prac wykończeniowych i tynkarskich. Przykładowo folia tynkarska Blue Dolphin, znana z wysokiej jakości i trwałości, to jeden z najbardziej popularnych produktów w tej kategorii. Świetnie chroni powierzchnie przed zabrudzeniami i uszkodzeniami podczas całego procesu nakładania tynku. To jednak nie koniec naszej oferty - z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!

Folie i taśmy tynkarskie

Folie tynkarskie w sklepie TE-CH.pl

Folia tynkarska Blue Dolphin 4x5 to produkt, który pozwala na łatwe pokrycie dużych powierzchni podczas prac wykończeniowych. Folia tynkarska samoprzylepna, z kolei, posiada specjalne klejące brzegi, które ułatwiają jej montaż na różnych powierzchniach, eliminując konieczność stosowania dodatkowego kleju czy taśmy.

Folia tynkarska do okien, to produkt specjalnie przeznaczony do ochrony podczas tynkowania. Zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu szyby, czy ramy okiennej. Jest nieodłącznym elementem w pracach tynkarskich i wykończeniowych. Folia tynkarska w rolce jest natomiast wygodnym wariantem, który ułatwia przechowywanie oraz szybkie i proste zakładanie. 

Taśma tynkarska - do czego służy?

Taśma tynkarska to wszechstronny produkt, który nie tylko ułatwia równomierne nałożenie tynku czy gipsu. Zabezpiecza też ściany, okna i drzwi przed brudem, zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami. W rezultacie gwarantuje doskonałe, estetyczne wykończenie ścian. Jest również przydatna podczas malowania i prac renowacyjnych.

Co istotne, taśma tynkarska może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków. W związku z tym nadaje się też do prac związanych z elewacjami. Zapewnia zabezpieczenie nie poddanej renowacji części ściany, jednocześnie umożliwiając tworzenie kolorowych, ozdobnych kompozycji. Produkt sprawdzi się na różnych powierzchniach, za sprawą swojej wytrzymałości i skutecznym właściwościom klejącym.

Dlaczego warto zdecydować się na taśmę tynkarską? Przede wszystkim ze względu na jej szerokie zastosowanie. Jest odpowiednia do gipsowania, malowania, tynkowania i ochrony murów, fasad, ram okiennych oraz drzwiowych. Doskonale chroni powierzchnię przed różnymi zabrudzeniami i uszkodzeniami. 

Sprawdza się w trudnych warunkach pogodowych, co pozwala na stosowanie jej na zewnątrz, nawet podczas opadów czy niskich temperatur. Pomarańczowy kolor rzuca się w oczy, by można było bez trudu odróżnić taśmę od ściany. To ogromne ułatwienie podczas wszelkich prac remontowych.

Inną zaletą taśmy tynkarskiej jest niezawodność warstwy klejącej, która nie odrywa się podczas wykonywania remontu. Idealnie przylega nawet do nierównych powierzchni i jednocześnie nie sprawia problemów przy odrywaniu. Dobrej jakości produkt nie pozostawi śladów kleju, więc nie ma potrzeby dodatkowego czyszczenia specjalnymi preparatami po zakończeniu prac.

Taśma tynkarska - różne rodzaje

Jak wspomnieliśmy wcześniej, taśma tynkarska pomarańczowa jest łatwo widoczna na tle tynku, co ułatwia kontrolowanie prawidłowości montażu. Dlatego też najczęściej możesz ją spotkać w tym kolorze. Taśma tynkarska Blue Dolphin natomiast, podobnie jak folia tej samej marki, cechuje się wysoką jakością i trwałością. Jej głównym zadaniem jest zabezpieczanie powierzchni przed zabrudzeniami. 

Jeśli chodzi o wymiary tego wszechstronnego produktu, to taśma tynkarska 48x50 jest najczęściej poszukiwanym produktem przez Klientów. Sprawdza się w przypadku większych powierzchni.

Zalety zakupów w sklepie TE-CH.pl

Kategoria "folie i taśmy tynkarskie" w sklepie TE-CH.pl jest miejscem, gdzie znajdziesz produkty o różnych specyfikacjach i zastosowaniach, dzięki czemu każdy klient może znaleźć odpowiednie rozwiązanie do swoich potrzeb wykończeniowych. Wszystkie folie i taśmy tynkarskie dostępne w naszym asortymencie są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich trwałość oraz skuteczność ochrony powierzchni.

Wśród naszych produktów można znaleźć zarówno folie tynkarskie dedykowane do konkretnych zastosowań, jak i uniwersalne, które sprawdzą się w różnych sytuacjach. Dzięki temu każdy użytkownik, niezależnie od potrzeb, będzie mógł dobrać odpowiednie akcesoria do swoich prac wykończeniowych.

Wybierz folie i taśmy tynkarskie od TE-CH.pl!

W sklepie TE-CH.pl oferujemy również fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich folii i taśm tynkarskich. Nasi eksperci chętnie pomogą w wyborze produktów spełniających indywidualne wymagania i potrzeby każdego klienta. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym radom oraz bogatej ofercie produktów, zostaniesz z nami na dłużej.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem dostarczanym od zaufanych producentów. Te produkty to nie tylko wysoka jakość wykonania i trwałość, ale też estetyka. Dzięki naszym rozwiązaniom prace wykończeniowe staną się znacznie prostsze, szybsze oraz bardziej precyzyjne. Efekt końcowy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mamy też inne rodzaje taśm i folii, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziesz w naszym asortymencie odpowiedni produkt!

Sprawdź też folie budowlane i izolacyjne!

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się