TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Postać środka
Rodzaj - sposób użycia
PH koncentratu/ środka w opakowaniu
Zapach-intensywność
Posiadane certyfikaty
Zastosowanie - mycie podłóg maszynowe
Zastosowanie - mycie podłóg ręczne
Zastosowanie - powłoki polimerowe - powłoka ochronna do podłóg
Zastosowanie - powłoki polimerowe - mycie powłok, antypoślizgowość
Zastosowanie - powłoki polimerowe - usuwanie powłok
Cena
  • od
    do

W kategorii "mycie podłóg zabezpieczonych polimerami" sklepu TE-CH.pl oferujemy szeroki wybór profesjonalnych środków czystości dedykowanych do pielęgnacji podłóg pokrytych powłoką polimerową.

Zabezpieczanie podłóg za pomocą polimerów ma na celu ochronę powierzchni przed uszkodzeniami oraz przedłużenie ich żywotności. Właściwe mycie i pielęgnacja takich powierzchni jest bardzo ważna, aby utrzymać najwyższą estetykę oraz funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, który pomoże Ci w utrzymaniu doskonałej kondycji podłóg z warstwą polimerową!

Zobacz też: płyny do mycia podłóg, posadzek

Mycie podłóg zabezpieczonych polimerami

Środki czystości do konserwacji powłok polimerowych

Podłogi zabezpieczone polimerami wymagają stosowania delikatnych środków czystości, które nie uszkodzą i nie rozpuszczą tej powłoki. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne płyny do mycia podłóg zabezpieczonych polimerami, które nie tylko delikatnie usuwają zabrudzenia, ale również zawierają wosk, który łagodnie maskuje drobne rysy i bieżące uszkodzenia powierzchni.

Środek Floor Wood — kluczowy produkt w pielęgnacji podłóg zabezpieczonych polimerami

Najważniejszym środkiem w tej kategorii jest preparat Floor Wood. To profesjonalny płyn do mycia podłóg polimerowych z dodatkiem wosku, dzięki czemu dodatkowo pielęgnuje i chroni powierzchnię podłogi. Floor Wood ma też przyjemny zapach, który sprawia, że podłogi będą świeże i pachnące.

Czyszczenie podłóg zabezpieczonych polimerami - zasady

Czyszczenie i pielęgnację podłogi z powłoką polimerową ułatwi stosowanie następujących zasad: 

1. Stosuj delikatne środki czystości dedykowane do mycia podłóg zabezpieczonych polimerami, np. profesjonalny płyn do mycia podłóg Floor Wood.
2. Pamiętaj o regularnym odkurzaniu podłogi, aby uniknąć nagromadzenia się brudu i kurzu.
3. Używaj odpowiednich akcesoriów, takich jak mopy czy pady do maszyn, które są przeznaczone do pielęgnacji zabezpieczonych podłóg.

Płyny do czyszczenia i konserwacji podłóg polimerowych - stosowanie

  • Unikaj używania środków zawierających silne rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić powłokę polimerową,
  • Wybieraj środki czystości o neutralnym pH, aby zapewnić optymalne warunki dla podłóg zabezpieczonych polimerami,
  • Sprawdzaj zalecenia producenta podłogi w kwestii konkretnych środków czystości oraz pielęgnacji powierzchni,
  • Regularnie kontroluj stan powłoki polimerowej na swojej podłodze. W razie potrzeby ponownie nałóż warstwę ochronną, aby zapewnić długotrwałą ochronę.

Pamiętaj, że odpowiednia pielęgnacja powierzchni pozwoli Ci cieszyć się ich wyjątkowym wyglądem i trwałością przez długie lata. W sklepie TE-CH.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do prawidłowego mycia i pielęgnacji tego typu podłóg. Mamy wyłącznie profesjonalne środki czystości oraz wysokiej jakości akcesoria.

Profesjonalna chemia do mycia podłóg polimerowych - TE-CH.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie doradzimy Ci w wyborze odpowiednich produktów i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pielęgnacji podłóg zabezpieczonych warstwą polimerową.

Oferujemy profesjonalne środki czystości oraz akcesoria niezbędne do prawidłowej pielęgnacji i utrzymania czystości. Odpowiednie produkty i techniki mycia zapewnią długotrwałą ochronę, estetykę i wydłużenie żywotności podłogi. Zaufaj doświadczeniu i fachowej wiedzy naszego zespołu, aby utrzymać swoje powierzchnie w doskonałym stanie przez wiele lat!

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się