TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Podstawa słupa typu TT to niezawodne rozwiązanie, które zapewni odpowiednią stabilność w przypadku niejednej konstrukcji. W sklepie i hurtowni technicznej TE-CH.pl znajdziesz szeroki wybór kotew słupa typu TT, spełniających najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Sprawdzą się one w wielu dziedzinach ze względu na swoją uniwersalność i prostotę montażu. Poznaj zalety i zastosowanie podstaw słupa typu TT i dobierz najlepsze rozwiązanie do swoich potrzeb!

Sprawdź też pozostałe kotwy słupa!

Podstawa słupa typu tt

Podstawa słupa typu TT - zalety

Podstawy słupa typu TT wyróżniają się szeregiem istotnych cech, które przyczyniają się do ich popularności i skuteczności. Przedstawiamy najważniejsze zalety tego złącza

  • Solidna konstrukcja - podstawy słupa typu TT są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednie mocowanie.
  • Regulowana wysokość - złącza te dają możliwość regulacji wysokości, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb i warunków terenowych.
  • Prosta instalacja - montaż podstawy słupa typu TT jest prosty i intuicyjny nawet dla osób niedoświadczonych.
  • Uniwersalne zastosowanie - podstawy słupa typu TT są wszechstronne i znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach i projektach. Możesz je wykorzystać do słupów ogrodzeniowych, tablic informacyjnych i wielu innych konstrukcji.

Podstawa słupa TT - zastosowanie kotwy słupa

Podstawy słupa typu TT sprawdzą w wielu dziedzinach. Stosowane są przede wszystkim w tych miejscach, gdzie na pierwszym miejscu stawiana jest niezawodność i stabilność. Przede wszystkim używane są w budownictwie np. do mocowania słupów 

ogrodzeniowych, balustrad, pergoli, altan, a także słupów nośnych w konstrukcjach budynków.

Kotwy słupa typu TT znajdują zastosowanie przy montażu znaków drogowych, kamer monitoringu, oznakowania drogowego i innych elementów służących bezpieczeństwu na drodze.

Zdarza się, że zamocowanie używane jest w branży reklamowej przy montażu tablic informacyjnych, billboardów, reklam ulicznych i innych nośników reklamowych.

Podstawy słupa typ TT - TE-CH.pl

Podstawy słupa typu TT w sklepie i hurtowni TE-CH.pl to szeroki wybór różnych rozmiarów tego produktu. Charakteryzują się solidną konstrukcją oraz uniwersalnym zastosowaniem, dlatego z pewnością znajdzie się dla nich miejsce, w niejednym realizowanym przez Ciebie projekcie. Zapoznaj się z całą naszą ofertą! Mamy również inne kotwy słupa, o różnych wymiarach i przeznaczeniu. Zapraszamy!

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się