TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Producent
Postać środka
Wielkość opakowania
Rodzaj - sposób użycia
PH koncentratu/ środka w opakowaniu
Pianowość
Częstotliwość użycia
Zapach-intensywność
Zapach
Posiadane certyfikaty
Cena
  • od
    do

Zastanawiasz się jak usunąć zaschnięty lakier lub farbę z różnych powierzchni? W sklepie TE-CH.pl znajdziesz chemię profesjonalną, która wyręczy Cię w tym trudnym wyzwaniu! Oferujemy preparaty do czyszczenia, które doskonale radzą sobie z tego typu zabrudzeniami - pomogą Ci usunąć zarówno lakier, jak i farbę z podłogi, parapetu, kafelków i wielu innych miejsc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalistycznych środków czyszczących!

Usuwanie farb i lakierów

Płyn do usuwania lakieru - efektywne czyszczenie trudnych zabrudzeń 

Płyn do usuwania lakieru, dostępny w naszej ofercie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które bezskutecznie próbowały już korzystania z wielu opcji. W sklepie i hurtowni TE-CH.pl znajdziesz tylko sprawdzone przez nas produkty - wszystkie przetestowane na różnych powierzaniach. 

Jedną z propozycji jest środek od firmy Dolphin - Strong Cleaner, który penetruje lakier, rozpuszczając go i ułatwiając jego usunięcie. Wszystko dzięki specjalnie opracowanej formule, której nie znajdziesz w żadnym innym preparacie czyszczącym!

Środek do usuwania lakieru - wybierz sprawdzone rozwiązania! 

Środek do usuwania lakieru to praktyczne rozwiązanie dla osób, które szukają wydajnych produktów o łatwym sposobie aplikacji. Wszystkie preparaty do usuwania lakieru z tej kategorii są starannie opracowane, aby zapewnić maksymalną wydajność przy minimalnym nakładzie pracy. Charakteryzują się doskonale dobranymi składnikami, dzięki czemu skutecznie rozpuszczają lakier, który z łatwością usuniesz z wybranej powierzchni przy pomocy gąbki lub ściereczki. Preparaty są łatwe w użyciu, co oszczędza czas i energię podczas zmywania trudnych zabrudzeń. 

Płyn do usuwania farby - sprzątanie po remoncie i nie tylko

Płyn do usuwania farby jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą oczyścić różne powierzchnie z resztek farby po remoncie. Nasze środki czyszczące zostały opracowane w taki sposób, aby skutecznie usuwać farbę, pozostawiając tym samym czystą powierzchnię. Płyn efektywnie penetruje warstwę farby, ułatwiając jej wyczyszczenie i przywracając pierwotny wygląd. 

Dostępne w naszym sklepie środki czyszczące charakteryzują się wielozadaniową formułą, która nie tylko skutecznie usuwa farbę po remoncie, ale także pomaga w oczyszczaniu i odświeżaniu.

Profesjonalny środek do usuwania lakieru i farby - zalety 

Profesjonalne środki do usuwania lakieru i farby w sklepie TE-CH.pl to wyjątkowe produkty, które spełnią nawet najwyższe oczekiwania profesjonalistów. Wszystkie zostały stworzone z myślą zarówno o specjalistycznych, jak i domowych zastosowaniach, zapewniając doskonałą skuteczność. 

Znajdziesz u nas odpowiednie rozwiązanie bez względu na wymagania! Oto ich najważniejsze zalety:

  • precyzyjne i efektywne usuwanie trudnych zabrudzeń,
  • skuteczność i wszechstronność użycia,
  • wydajność i łatwość stosowania,
  • skuteczne czyszczenie i odświeżenie.

Preparaty do zmywania lakieru i farby w sklepie i hurtowni TE-CH.pl

Zaopatrzysz się u nas w profesjonalne produkty do usuwania farb i lakierów. W przypadku wątpliwości podczas doboru odpowiedniego rozwiązania skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem chatu - chętnie pomożemy! 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz różne profesjonalne środki czystości - między innymi płyny do myjek ultradźwiękowych, czyszczenia toalet oraz mycia kostki brukowej.

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się