TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Producent
Cena
  • od
    do

STALCO S-VOLT | JEDNA BATERIA, WIELE MOŻLIWOŚCI

 -opis technologii, filmy, dane, informacje - pod listą produktów-

Elektronarzędzia stalco s-volt 1 bateria wiele narzędzi

Poznaj system STALCO S-Volt:

STALCO S-VOLT to nowy system bateryjny umożliwiający zasilanie jednym akumulatorem wielu elektronarzędzi.

Baterie o pojemnościach 2 Ah i 4 Ah, kompatybilne z wieloma urządzeniami oraz ładowarką, wyznaczają nowy standard Twojej wygody, oszczędności miejsca i pieniędzy oraz efektywniejszej pracy.

TECHNOLOGIE UŻYWANE W ELEKTRONARZĘDZIACH S-VOLT:

- Bezszczotkowe silniki elektryczne prądu stałego mają magnesy stałe, które umieszczone są wokół wirnikaa elektroniczny sterownik zastępuje szczotki węglowe i komutator zespołu szczotkowego silnika prądu stałego. Takie rozwiązanie oferuje kilka zalet: wysoki stosunek momentu obrotowego do wagi, większy moment obrotowy na wat (lepsza wydajność), zmniejszony hałas, dłuższa żywotność i mała częstotliwość usług serwisowych.

- Różne rodzaje elektronarzędzi mogą wymagać różnych i efektywność pracy. ilości energii. Zastosowanie jednego akumulatora dla wszystkich narzędzi mogłoby wymagać kompromisów w przypadku niektórych kategorii produktów, jednak dzięki bardzo dokładnemu projektowi i specyficznym środkom udało nam się uzyskać taką samą wydajność szlifierki kątowej jak i wkrętarki. Rewolucja, która nam na to pozwoliła, znajduje się nie tylko w samych akumulatorach, ale także w naszych elektronarzędziach. Elektroniczne zarządzanie akumulatorem zostało podzielone na dwa oddzielne układy - jeden w elektronarzędziu, drugi w akumulatorze. Są one w stanie komunikować się ze sobą, koordynując zapotrzebowanie na energię i moc narzędzia z możliwościami zasilania akumulatora, który w ten sposób może zapewnić taką samą wydajność i efektywność w każdym zastosowaniu, bez kompromisów.

- Gwarantuje wysoką jakość stabilizacji napięcia wyjściowego. Agregaty z tym systemem nadają się do zasilania bardzo czułych i wymagających urządzeń elektronicznych takich jak sprzęt RTV i AGD.

- System elektronicznej stabilizacji obrotów podtrzymuje prędkość obrotową podczas dużych obciążeń, polepsza wydajność i efektywność pracy.

- System Antywibracyjny chroni operatora przed szkodliwym działaniem drgań. Zmniejsza uczucie zmęczenia i polepsza komfort pracy. Ze względu na znaczną redukcję wibracji użytkownik może pracować przez dłuższy okres czasu bez przerw technicznych.

- Ogniwa Li-Ion pozwalają na skumulowanie w akumulatorach więcej energii niż jest to możliwe w bateriach starszego typu o tym samym ciężarze i gabarytach, przy czym nie występują w nich efekty pamięci a negatywny proces samo rozładowania jest procesem bardzo powolnym. Akumulatory Li-Ion możemy w dowolnym momencie ładować bez ryzyka zmniejszenia ich pojemności.

- Diody LED typu „Chip-On-Board” są najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologią dostępną obecnie na rynku. Diody COB są jaśniejsze, zużywają mniej energii i emitują lepszą wiązkę światła w porównaniu ze starszymi technologiami.

Do pracy różnych elektronarzędzi są potrzebne inne ilości energii w zależności od obciążenia na danym etapie wykonywania czynności. Jest to szczególnie widoczne przy pracy z urządzeniami bezprzewodowymi, gdzie przepływ prądu powinien być zintegrowany z pobieraną energią, a całość musi mieć ustawienia pozwalające na wydajną pracę.

System akumulatorowy S-Volt to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala uporać się z tym problemem. To elektroniczny system automatycznie regulujący ilość dostarczanej energii, która nie będzie powodowała przegrzewania i przeciążeń, a w efekcie utraty wydajności akumulatorów i urządzeń. To wszystko możliwe jest dzięki zastosowaniu jednego akumulator a do wielu narzędzi.

Co zrobić, żeby taka sama bateria pozwalała na wydajną pracę szlifierek kątowych czy wkrętarek akumulatorowych?

Dzięki zaawansowanym pracom projektowym udało się osiągnąć znakomite parametry robocze. Kluczem do prawidłowego zarządzania i koordynacji jest podzielenie zasilania na dwie sekcje.

Jedna płytka umiejscowiona jest w akumulatorze, druga została wmontowana w elektronarzędzie.

Połączenie obu modułów pozwala na zoptymalizowanie współpracy pomiędzy akumulatorem a konkretnym elektronarzędziem.

Komunikacja pomiędzy płytkami prowadzi do tego, że narzędzie pobiera optymalną ilość energii potrzebną do wykonywania danej pracy.

Dzięki temu wybierana jest najlepsza moc dostosowana do możliwości akumulatora. To wszystko sprawia, że wydajność i efektywność pracy są na najlepszym możliwym poziomie, wydłuża się żywotność sprzętów, a praca okazuje się wygodna. System S-Volt to rozwiązanie dla użytkowników, którzy w pracy nie uznają kompromisów.

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się