TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Producent
Cena
  • od
    do

Chcesz zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność swoim instalacjom elektrycznym? Rozwiązaniem, które spełni te oczekiwania, są taśmy izolacyjne dostępne w sklepie TE-CH.pl!

Oferujemy szeroki wybór produktów, w tym taśmę izolacyjną białą, czarną, niebieską, żółto-zieloną, czerwoną i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią tych uniwersalnych produktów!

Taśmy izolacyjne

Taśmy izolacyjne - charakterystyka

Taśmy izolacyjne są nieodłącznym elementem każdej instalacji elektrycznej. Służą do izolowania i ochrony przewodów elektrycznych między innymi przed:

  • uszkodzeniem mechanicznym, 
  • wpływem temperatury,
  • wilgocią. 

Dostępne w sklepie TE-CH.pl taśmy izolacyjne są wytrzymałe, elastyczne i odporne na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu możesz liczyć na ich niezawodność.

Taśma izolacyjna biała - klasyczny wybór

Biała taśma izolacyjna to uniwersalne akcesorium, które znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach. Dzięki swojemu neutralnemu kolorowi doskonale komponuje się z innymi elementami instalacji, nie wpływając negatywnie na jej estetykę.

Taśma izolacyjna czarna - postaw na uniwersalność

Czarna taśma izolacyjna to klasyk wśród tych akcesoriów. Jej uniwersalny kolor sprawia, że jest niezauważalna w przypadku większości kabli codziennego użytku. 

Dostępny w naszym sklepie produkt ma wysokie właściwości izolacyjne, dzięki czemu okazuje się niezastąpionym elementem każdej instalacji.

Do czego jest taśma izolacyjna niebieska?

Niebieska taśma izolacyjna to idealne rozwiązanie do oznaczania przewodów w systemach zimnej wody. Jej wyrazisty kolor pomaga w szybkim identyfikowaniu przewodów, zapewniając łatwe i bezpieczne prowadzenie instalacji.

Taśma Izolacyjna żółto-zielona - zastosowanie

Taśma izolacyjna żółto-zielona służy najczęściej do oznaczania przewodów uziemiających i ochronnych. Jej charakterystyczny kolor zapewnia łatwą identyfikację oraz przyspiesza przeprowadzane prace, co jest ogromną zaletą w instalacjach elektrycznych.

Ten rodzaj taśmy można też spotkać w innych miejscach, gdzie istotną rolę odgrywa widoczność produktu. Z powodzeniem możesz użyć jej do oznaczania innych ważnych miejsc przy różnych pracach remontowych, czy instalacyjnych.

Taśma izolacyjna czerwona - do czego używać?

Czerwona taśma izolacyjna, często jest stosowana do oznaczania przewodów zasilających. Ten produkt pozwala jednak na wykorzystanie podczas codziennych obowiązków domowych, czy też prac w zarówno domowym, jak i profesjonalnym warsztacie. 

Dlaczego warto wybrać taśmy izolacyjne na TE-CH.pl?

TE-CH.pl to hurtownia i sklep detaliczny, który powstał, aby dostarczać naszym Klientom najwyższą jakość i niezawodność. Dostępne u nas taśmy izolacyjne zostały wykonane z najlepszych materiałów, które zapewniają doskonałą ochronę i wytrzymałość przewodów. 

Zaopatrzysz się u nas w akcesoria w różnych kolorach, dzięki czemu skutecznie ułatwisz sobie identyfikację i oznaczanie przewodów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!

W sklepie TE-CH.pl możesz kupić także inne taśmy i folie, które często okazują się doskonałym uzupełnieniem dla omawianych w tej kategorii produktów. Jeśli nie wiesz, jak prawidłowo oznaczyć instalację elektryczną lub potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, nie wahaj się! Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać wsparcie przy zakupach i poradę! 

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się