TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Postać środka
Rodzaj - sposób użycia
PH koncentratu/ środka w opakowaniu
Pianowość
Częstotliwość użycia
Zapach-intensywność
Zapach
Posiadane certyfikaty
Cena
  • od
    do

Pianki montażowe i kleje budowlane charakteryzują się świetną wydajnością i łatwością w aplikacji. Zostały oparte na innowacyjnych formułach, dzięki czemu prace można prowadzić niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. W tej kategorii prezentujemy pianki i kleje budowlane, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej doświadczonych profesjonalistów.

Oferta obejmuje między innymi wysokiej klasy preparaty o uniwersalnym zastosowaniu, przeznaczone m.in. do uszczelniania i wypełniania izolacji, a także wygłuszania ścian działowych, czy mocowania stolarki okiennej oraz drzwiowej. Nie brakuje też oczywiście poliuretanowych zapraw murarskich 5w1, które doskonale się sprawdzą przy murowaniu z użyciem wielu materiałów, z uwzględnieniem bloczków silikatowych czy wykonanych z autoklawizowanego betonu komórkowego.

 

Pianki montażowe, kleje budowlane