TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Wkręt - średnica (po gwincie)
Wkręt - łeb - typ
Wkręt - łeb - gniazdo
Podłoże: drewno
Podłoże: beton
Podłoże: Blacha o grubości 0,50-0,75mm
Cena
  • od
    do

Wkręty do betonu z łbem stożkowym zostały stworzone z myślą o skutecznym mocowaniu elementów do powierzchni betonowych. W sklepie TE-CH.pl kupisz różne zamocowania, na różne potrzeby. Nasza oferta to przede wszystkim znana i ceniona marka Klimas, która zasłynęła z jakości i niezawodności. Właśnie takie są wkręty do betonu z łbem stożkowym w TE-CH.pl - zapraszamy!

Wkręty do betonu z łbem stożkowym

Śruby do betonu, czy wkręty?

Wkręty czasami nazywane są też zamiennie śrubami do betonu. Na TE-CH.pl znajdziesz wkręty z łbem stożkowym, które wykonane są z wytrzymałych materiałów i zaprojektowane z myślą o trudnych zadaniach, między innymi montażu izolacji.  

Wkręty do betonu samogwintujące - wygoda i szybkość

Często podczas montażu największym wyzwaniem jest samo wiercenie otworów. Dlatego oferujemy wkręty do betonu samogwintujące. Są one wyposażone w specjalny gwint, który pozwala na bezpośrednie wkręcanie w powierzchnię betonu. Jest to nie tylko szybsze, ale także wygodniejsze rozwiązanie, które znacznie usprawnia proces instalacji.

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i wysiłku podczas montażu, wybierz wkręty do betonu bez wiercenia. Są one wyposażone w specjalną końcówkę, która pozwala na stosowanie tych elementów bez konieczności używania wiertarki. Dzięki temu montaż jest jeszcze szybszy i łatwiejszy.

Dlaczego warto wybrać wkręty do betonu z łbem stożkowym?

Wkręty do betonu z łbem stożkowym są nie tylko wytrzymałe i niezawodne, ale także estetyczne. Dzięki stożkowemu kształtowi łba elementy te są mniej widoczne po montażu, co jest szczególnie ważne w przypadku montażu elementów ozdobnych. Taka budowa pozwala też na mocniejsze i stabilniejsze połączenie.

Wkręty do betonu z łbem stożkowym w sklepie TE-CH.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wkrętów do betonu. Jesteśmy pewni, że z naszym asortymentem znajdziesz najlepsze zamocowania do różnych konstrukcji. U nas możesz liczyć na różne rozmiary wkrętów do betonu z łbem stożkowym od marki Klimas, które dostosujesz do potrzeb danego projektu. 

Pamiętaj, że w razie dodatkowych pytań, czy wątpliwości, możesz liczyć na naszą pomoc! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem czatu w lewym dolnym rogu strony.

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się