TE-CH

Rękawice nitrylowe to jednorazowe akcesoria wykonane z syntetycznego kauczuku. W sklepie TE-CH.pl oferujemy szeroki wybór, w różnych rozmiarach i kolorach. 

W naszej ofercie znajdziesz między innymi: 

  • rękawice nitrylowe M
  • rękawice nitrylowe S
  • rękawice nitrylowe L

Rękawice nitrylowe

Dostępne są także rękawice nitrylowe czarne lub niebieskie, abyś mógł dobrać najlepsze dla siebie rozwiązanie. Kupując w naszym sklepie, możesz liczyć na maksymalną higienę rąk podczas pracy. Oferujemy wyłącznie mocne rękawiczki nitrylowe, które nie pękają podczas zakładania, dzięki czemu zapas 100 szt. wystarczy Ci na dłużej.

Czym się różnią rękawice nitrylowe od lateksowych?

Rękawice nitrylowe i lateksowe są dwoma najpopularniejszymi rodzajami rękawic jednorazowych. Rękawice nitrylowe są wykonane z syntetycznego kauczuku, podczas gdy rękawice lateksowe z naturalnego kauczuku. Rękawice nitrylowe są mniej alergizujące niż rękawice lateksowe, co oznacza, że są bardziej odpowiednie dla osób z alergią na lateks. Nitryl jest również bardziej wytrzymały i odporny na rozdarcia i rozerwanie niż niegdyś popularny lateks.

Co to są rękawice nitrylowe?

Rękawice nitrylowe to jednorazowe rękawice wykonane z syntetycznego kauczuku nitrylowego. Są zabezpieczeniem rąk, które chroni dłonie przed różnymi substancjami chemicznymi i innymi niebezpiecznymi materiałami. Rękawice nitrylowe są powszechnie stosowane w branży medycznej, przemysłowej oraz spożywczej, ale także w codziennym użytku, na przykład podczas sprzątania. Chętnie kupują je też salony kosmetyczne, gdzie higiena powinna być, tak samo jak w branży medycznej, na najwyższym poziomie.

Które rękawiczki lepsze winylowe czy nitrylowe?

Rękawiczki winylowe są tańsze od rękawic nitrylowych, ale są również mniej wytrzymałe i bardziej podatne na rozdarcia i przebicia. Rękawice nitrylowe są bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, co czyni je bardziej odpowiednimi do pracy z niebezpiecznymi substancjami. W związku z tym, jeśli potrzebujesz rękawic jednorazowych do pracy w przemyśle lub medycynie, zdecydowanie lepiej wybrać rękawice nitrylowe.

Które rękawiczki jednorazowe są najmocniejsze?

Rękawice nitrylowe są zwykle uważane za najmocniejsze rękawice jednorazowe, ponieważ są wytrzymalsze i odporne na rozdarcia, zwłaszcza podczas zakładania. Winyl niestety nie gwarantuje takiej jakości jak rękawiczki nitrylowe, dlatego jeśli chcesz kupić mocne rękawiczki, zdecydowanie zalecamy wybór nitrylu.

Rękawiczki nitrylowe — gdzie kupić?

Jeśli szukasz rękawic nitrylowych na własny użytek lub do swojej firmy, w sklepie TE-CH.pl znajdziesz szeroki wybór w różnych rozmiarach i kolorach. Dostępne u nas rękawice nitrylowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zapewniają wysoki poziom ochrony dla dłoni. Dodatkowo, jako hurtownia, oferujemy korzystne ceny dla klientów biznesowych. Wystarczy wysłać zapytanie ofertowe z prośbą o wycenę. Dysponujemy też profesjonalną chemią, która jest dużo bardziej skuteczna niż popularne i powszechnie dostępne środki czystości.

Rękawice nitrylowe w sklepie TE-CH.pl

W sklepie TE-CH.pl oferujemy rękawice nitrylowe dostosowane do różnych potrzeb, co pozwala na wybór produktu odpowiedniego dla danego zastosowania. Możesz liczyć na mocne rękawiczki nitrylowe, które nie rozerwą się zaraz po założeniu na dłonie. Kupisz u nas pakiety po 100 sztuk w kolorze niebieskim lub czarnym. 

Dbamy też o różnorodność rozmiarów do wyboru, aby były dobrze dopasowane i nie zsuwały się przypadkowo z dłoni. Higiena to podstawa, dlatego należy wybrać odpowiedni rozmiar, aby nieczystości nie przedostały się na skórę. Pamiętaj, że nie mogą być też zbyt ciasne, aby nie ograniczały ruchów i nie sprawiały dyskomfortu. Jeśli masz problem w wyborze, możesz zapytać nas o radę — chętnie pomożemy wybrać najlepszy produkt. Zapraszamy więc do zakupów w naszym sklepie internetowym! 

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się