TE-CH
Menu
Darmowa dostawa od 89 zł
Kup więcej i nie płać za wysyłkę!
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 89,00 zł.
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Producent
Postać środka
Wielkość opakowania
Rodzaj - sposób użycia
PH koncentratu/ środka w opakowaniu
Pianowość
Częstotliwość użycia
Zapach-intensywność
Posiadane certyfikaty
Zastosowanie - neutralizacja zapachów
Zastosowanie - odświeżanie powietrza
Zastosowanie - doczyszczanie fug
Cena
  • od
    do

Dolphin GREEN TEA to odświeżacz powietrza w płynie (butelka ze spryskiwaczem), który skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia długotrwałe, przyjemne dla nosa, aromaty.

 

Produkt zawiera specjalnie dobraną mieszankę naturalnych olejków eterycznych, o aromacie zielonej herbaty, który dodaje pomieszczeniu przytulnego, ciepłego klimatu.

 

Odświeżacz powietrza Dolphin GREEN TEA jest bezpieczny dla zdrowia.

 

Dzięki swojej łatwej w użyciu formie spryskiwacza, produkt może być aplikowany w dowolnym miejscu, gdzie potrzebna jest poprawa jakości powietrza - w domu, biurze, samochodzie itp.

 

Po jednorazowym użyciu, w pomieszczeniu unosi się delikatny, ale wyraźny zapach, który utrzymuje się przez wiele godzin.

 

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na poprawę jakości powietrza i stworzenie w pomieszczeniu przyjemnego klimatu, odświeżacz powietrza Dolphin GREEN TEA może być doskonałym wyborem dla Ciebie.

Zielona herbata intensywny skoncentrowany odświeżacz powietrza dolphin green tea

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się