TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Cena
  • od
    do

Kątowniki stolarskie i dachowe odgrywają ważną rolę branży technicznej. Te niezastąpione elementy gwarantują trwałość oraz precyzję zarówno projektach budowlanych, jak i remontowych. 

W hurtowni TE-CH.pl możesz wybierać spośród szerokiego asortymentu kątowników stolarskich, dachowych oraz innych niezbędnych narzędzi ręcznych. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Polecamy też: narzędzia

Kątowniki stolarskie i dachowe

KĄTOMIERZ 250 MM KĄTOMIERZ 250 MM
Producent: WE
Cena:

5,92 zł

szt.
zobacz więcej
KĄTOMIERZ 300 MM KĄTOMIERZ 300 MM
Producent: WE
Cena:

7,43 zł

szt.
zobacz więcej
KĄTOMIERZ 350 MM KĄTOMIERZ 350 MM
Producent: WE
Cena:

7,90 zł

szt.
zobacz więcej
KĄTOMIERZ 40*60 CM KĄTOMIERZ 40*60 CM
Producent: WE
Cena:

17,23 zł

szt.
zobacz więcej
KĄTOMIERZ 400 MM KĄTOMIERZ 400 MM
Producent: WE
Cena:

9,11 zł

szt.
zobacz więcej

Kątowniki stolarskie i dachowe - bogata oferta

Kątowniki stolarskie i dachowe to sekcja, gdzie znajdziesz wszystko, co potrzebne do skutecznego, trwałego i bezpiecznego montażu różnych elementów w budownictwie, ciesielstwie, elektryce czy hydraulice. Nasz asortyment obejmuje między innymi:

 

Mamy też wiele innych produktów - zapoznaj się z pozostałymi pozycjami naszej oferty kątowników stolarskich i dachowych!

Kątomierze stolarskie - solidne i precyzyjne narzędzia

Kątomierze stolarskie znajdują się w arsenale każdego stolarza oraz cieśli. Akcesoria te pozwalają osiągnąć perfekcyjne kąty, a co za tym idzie precyzyjne połączenia. W naszej hurtowni znajdziesz np. kątomierz stolarski aluminiowy 400mm - niezawodne narzędzie, które sprawdzi się w wielu zastosowaniach.

Mamy również: 

Kątowniki dachowe - różne rozmiary i warianty 

Kątowniki dachowe natomiast okazują niezastąpione podczas budowy i naprawy dachów. Zaopatrzysz się u nas w różne produkty - zarówno uniwersalne, jak i specjalistyczne. Dbamy o to, aby każdy Klient miał wybór spośród wielu rozmiarów i typów narzędzi. 

Każdy kątownik z naszej oferty pochodzi ze sprawdzonego źródła, ponieważ zależy nam na Twojej satysfakcji. Producenci, z którymi współpracujemy to np. Stalco oraz Jobi. Z miesiąca na miesiąc udaje nam się jeszcze bardziej uzupełniać asortyment narzędzi i innych produktów niezbędnych w pracach budowlanych i remontowych. Kątowniki stolarskie i dachowe to jedynie fragment naszej oferty - jeśli potrzebujesz wyposażenia budowlano-remontowego, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie! 

Kątowniki stolarskie i dachowe - hurtownia TE-CH.pl

Nasza oferta kątowników stolarskich i dachowych nieustannie się rozwija. Staramy się zawsze dysponować najnowszymi i najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami na rynku. W hurtowni TE-CH.pl znajdziesz nie tylko kątowniki stolarskie i dachowe, ale również wiele innych produktów, które pomogą Ci zakończyć prace budowlane i remontowe jak najbardziej profesjonalnie.

Jeśli potrzebujesz czegoś specjalnego lub masz pytania, nie wahaj się zadzwonić! Jesteśmy tutaj, aby pomóc w Twoim projekcie budowlanym i zapewnić Ci najlepsze narzędzia do pracy.

Jeśli nie widzisz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Poza produktami dostępnymi w ofercie powyżej mamy dostęp do tysięcy pozycji produktowych, dobierzemy produkt, doradzimy użytkowanie, przygotujemy dobrą ofertę ;)

Numery telefonów i adres mailowy znajdziesz na pasku u góry strony.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się