TE-CH
Produkty (naciśnij przycisk '+' poniżej, aby filtrować listę):

Wybierając kolejne parametry kliknij "zastosuj filtr" na dole dzięki czemu zawęzisz wyniki wyszukiwania. Wybierając zbyt dużą ilość filtrów na raz wykluczysz część produktów - w tej sytuacji cofnij ostatnie wybory.

Rodzaj - sposób użycia
PH koncentratu/ środka w opakowaniu
Pianowość
Częstotliwość użycia
Zapach-intensywność
Zapach
Posiadane certyfikaty
Dostępność
Cena
  • od
    do

Profesjonalna chemia warsztatowa i techniczna wspiera każdego dnia naszych klientów i pomaga im w wykonywaniu codziennych czynności oraz prowadzeniu biznesu. Stawiamy na współpracę z renomowanymi producentami środków i preparatów, którzy cieszą się uznaniem specjalistów oraz zwykłych użytkowników – dokładamy starań, aby nasz asortyment był urozmaicony i zaspokajał różne potrzeby klientów.

Chemia do warsztatów

Klientom naszego sklepu internetowego prezentujemy 5 kategorii produktów z preparatami smarującymi, odrdzewiającymi, zmywaczami, płynami do myjek ultradźwiękowych, klejami i żywicami, środkami ochronnymi, lakierami, a także produktami przydatnymi w trakcie wiercenia czy spawania. Na naszych wirtualnych półkach można znaleźć chemię techniczną i warsztatową od marek takich jak Eco Shine, Normatek czy Loxeal.

Chemia techniczna

Niezmiernie nas cieszy, że klienci powracają do nas i zamawiają kolejne produkty do warsztatów – jest to dla nas potwierdzenie, że obrana ścieżka, która opiera się na starannie wyselekcjonowanym asortymencie, zdaje egzamin. Polecane przez nas rozwiązania mają być skuteczne i wydajne – nie uznajemy w tym przypadku półśrodków.

Doradzamy i proponujemy atrakcyjne ceny

Składając zamówienia w sklepie online klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i promocje, a także program lojalnościowy z punktami. W przypadku naszych stałych klientów lub firma przymierzających się do większych zakupów internetowych dopuszczamy możliwość negocjacji cen. Służymy także fachową poradą i pomocą przy wyborze artykułów technicznych i warsztatowych. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, budując w ten sposób nić porozumienia z naszymi partnerami. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem oraz kontaktu. Można do nas telefonować oraz wysyłać maile – w miarę możliwości staramy się udzielać natychmiastowej pomocy i odpowiedzi.

Chemia techniczna / warsztatowa

BARANEK SPRAY 500 ML NORMATEK BARANEK SPRAY 500 ML NORMATEK
Producent: NORMATEK
Cena: 32,98 zł
szt.
zobacz więcej
KONTAKT CLEANER  400 ML NORMATEK KONTAKT CLEANER 400 ML NORMATEK
Producent: NORMATEK
Cena: 28,52 zł
szt.
zobacz więcej
KONTAKT SPRAY 400 ML NORMATEK KONTAKT SPRAY 400 ML NORMATEK
Producent: NORMATEK
Cena: 18,72 zł
szt.
zobacz więcej
NEUTRALIZATOR RDZY 400 ML NORMATEK NEUTRALIZATOR RDZY 400 ML NORMATEK
Producent: NORMATEK
Cena: 35,99 zł 64,17 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja