TE-CH
Darmowa dostawa od 89 zł
Kup więcej i nie płać za wysyłkę!
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 89,00 zł.

Oferta naszego sklepu internetowego to starannie wyselekcjonowane produkty, w tym narzędzia i elektronarzędzia od marki Stalco. Cieszące się popularnością oraz uznaniem fachowców artykuły renomowanego producenta znajdują się na wyposażeniu wielu warsztatów oraz zakładów, co utwierdza nas w przekonani, że proponujemy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Narzędzia Stalco – jakość i trwałość

Narzędzia marki Stalco, która ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku, wyróżniają się starannym wykonaniem, przemyślaną konstrukcją oraz wysokiej jakości komponentami, z których powstają. Zanim artykuły trafią do sprzedaży i dystrybucji przechodzą szereg testów, które mają wykazać ich przydatność, odporność oraz wydajność. Jest to jednocześnie gwarancja niezawodności, na której – o czym doskonale wiemy – najbardziej zależy naszym klientom.

Bogaty i urozmaicony asortyment

Pośród naszych propozycji znajdziecie m.in. adaptery otwornic do betonu, komplety najwyższej jakości kluczy płaskooczkowych wykonanych ze stali chromowo-wandowej czy aluminiowe noże do tapet z automatyczną blokadą oraz stalową prowadnicą zwiększającą poziom bezpieczeństwa w trakcie użytkowania. Firma Stalco, której jesteśmy dystrybutorem, dostarcza do naszego sklepu także narzędzia i akcesoria do elektronarzędzi takie jak bity ze stali o podwyższonej wytrzymałości, brzeszczoty piły szablastej do drewna oraz metalu, a także różnego rodzaju dłuta. Można u nas zamawiać także dyski do szlifowania marki Stalco, kielnie, kątowniki, zestawy różnych imbusów oraz wiele innych artykułów. Już teraz zachęcamy do przejrzenia całej naszej oferty w poszukiwaniu interesujących Was narzędzi, akcesoriów i dodatków do elektronarzędzi.

W trosce o potrzeby klientów

Dbamy o to, aby nasza oferta była urozmaicona, ale i przystępna cenowo. Nasi stali klienci wiedzą, że mogą liczyć na rabaty oraz stać się uczestnikami naszego programu lojalnościowego, w którym gromadzi się punkty. Specjalne oferty przygotowujemy także dla osób składających większe jednorazowe bądź regularne zamówienia.

Oprócz prowadzenia sklepu online oraz stacjonarnego, zajmujemy się także fachowym doradztwem. Nasi klienci mogą się do nas zgłaszać z różnymi wątpliwościami i pytaniami – zawsze staramy się udzielić merytorycznych wskazówek i odpowiedzi, które pozwolą dobrać najlepsze rozwiązania.

STALCO